Atrakcje dla dzieci na urodziny Bemowo

Urodziny z eksperymentami – czy to dobry pomysł?

Jeśli zbliża się termin urodzin kogoś bliskiego, coraz bardziej istotną kwestią staje się odpowiedź na pytanie – jaki pomysł na urodziny dziecka jest prosty w realizacji, niekoniecznie kosztowny i interesujący. Rozwiązanie, które proponujemy, może zaskoczyć.

Będąc w roli organizatora imprezy, to z czym musimy się zmierzyć to fakt, iż pomysł na urodziny dla dziecka (lub dorosłego) pomysłowi nierówny. A wszelkie atrakcje, zwłaszcza na urodziny dziecka, mile widziane. Liczba atrakcji na urodziny dla dzieci jest szczęśliwie, lub nie, przeogromna. Lecz równie szczęśliwie atrakcje na urodziny dziecka to nie musi być nic wymyślnego. Niekiedy nieważne czy jesteśmy dzieckiem czy dorosłym tęsknimy za czymś niekonwencjonalnym – za tym, aby to były urodziny z eksperymentami. I tu z pomocą wszystkim tym, którzy skontaktują się (lub odwiedzą na Bemowie w Warszawie) spieszy ekipa organizatorów pokazów i warsztatów ”Czary, mary, eksperymenty”. Rzecz jasna jak najbardziej z oferty tej skorzystać mogą również rodzice, gdy pomysłu na urodziny dziecka chwilowo brak. Atrakcje na urodziny dla dzieci od 3-12 lat zapewnione. Tak suchy lód, ciekły azot, czy działanie magnesów ujawnią swe tajemnicze właściwości. A i można się dowiedzieć co to takiego elektrostatyka. Podsumowując, zapewniamy ciekawą naukową zabawę podczas trwania:

  • pikników,
  • pokazów w szkołach,
  • innych atrakcji dla dzieci na urodziny,

Warto spróbować sprawdzić czy takie atrakcje na urodziny dziecka nie okażą się strzałem w dziesiątkę! Z tą ekipą każdy pomysł na urodziny dla dziecka da się zrealizować. Tak w przedszkolu, czy w plenerze na pikniku, dajemy szansę poczuć się jak naukowiec lub jego asystent. Zapoznajemy ze światem, w którym królują fizyka i chemia. Zapraszamy na nasze tematyczne stoiska naukowe i tworzymy pamiątkowe eksperymenty.

Facebook
Instagram