CZARY MARY EKSPERYMENTY

Kim jesteśmy?

Organizujemy warsztaty naukowe, pokazy, urodziny z eksperymentami oraz stoiska piknikowe. Można nas spotkać w szkołach, przedszkolach, domach kultury, kawiarniach, w salach zabaw oraz podczas wielu różnych eventów organizowanych zarówno przez prywatne i miejskie instytucje, wszędzie tam gdzie znajdzie się stół i krzesła do wykonywania eksperymentów.

Warsztaty naukowe, pokazy, urodziny z eksperymentami oraz stoiska piknikowe

Nasza ekipa to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, dla których największym sukcesem są uśmiechnięte dzieci. Naszą misją jest popularyzacja nauki przez zabawę i uświadamianie ludziom, że uczymy się całe życie.

Zajęcia dostosowane są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Dojeżdżamy na warsztaty do klientów na terenie całej Warszawy i okolic, realizujemy również zlecenia na terenie całego kraju.

Warsztaty naukowe to sposób na urozmaicenie szkolnych lekcji i zajęć w przedszkolu, a także sposób na atrakcyjne rozbudowanie tematu realizowanego w ramach programu nauczania. Na każdym spotkaniu realizowany jest inny temat z różnych dziedzin nauki. Z pomocą instruktorów dzieci wykonują doświadczenia samodzielnie, tak aby lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zjawisko. Na zakończenie warsztatów dzieci wykonują eksperyment do domu, taki żeby przypominał im o omawianych zjawiskach. Pragniemy, żeby dzieci na naszych zajęciach się rozwijały. Aby po naszych warsztatach posiadały nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności, które pozwolą im na samodzielne stawianie pytań, wyciąganie wniosków oraz rozwiązywanie problemów.

Kilka faktów o nas

Pragniemy, żeby dzieci na naszych zajęciach się rozwijały.

Kreatywności

100%

Zaangażowania

100%

Satysfakcji

100%

Spodobało Ci się to co robimy? Napisz do nas.

kontakt@czarymaryeksperymenty.pl

Facebook
Instagram