Urodziny z Eksperymentami Warszawa Wawer

Czary, mary – czyli pomysł na urodziny dla dziecka, z którego zechcesz skorzystać

Atrakcje dla dzieci na urodziny – niebanalne i łatwe do przygotowania – oto marzenie każdego rodzica, którego czeka wejście w rolę organizatora imprezy z takiej właśnie okazji. Każdemu rodzicowi, co najmniej raz w roku zdarza się mieć ból głowy na myśl o tym, jakie atrakcje na urodziny dziecka wybrać, spośród niezliczonej liczby ofert tychże atrakcji dostępnych na rynku.

Jakie zalety powinien mieć dobry pomysł na urodziny dla dziecka? Jest on:

  • Ciekawy,
  • Nieoczekiwany,
  • Zabawny,
  • Angażujący możliwie jak największe grono gości,
  • Eksperymentalny – czyli z lekką nutą szaleństwa,
  • Jeśli zabawa jest dobra zapewne wszystkim będzie bardzo miło, jeśli pomysł zostanie udokumentowany.

Dzień, w którym świętujemy rozpoczęcie nowego roku życia jest często taką chwilą jaką  chcemy pamiętać, niekiedy przez długie lata. Co robić, aby tak się stało? Zachęcamy żeby puścić wodze fantazji i proponujemy realizując pomysł na urodziny dziecka, przyozdobić je szczyptą magii i rozpalić emocje, ciekawość i wyobraźnię eksperymentami naukowymi. I zorganizować tak, właśnie tak – urodziny z eksperymentami. Wspomniane atrakcje dla dzieci na urodziny z pewnością zapewni mieszkańcom dzielnicy Wawer poznanie ekipy organizatorów pokazów i warsztatów naukowych „Czary, mary eksperymenty” – wówczas pojawi się  100% pewności, że takie właśnie atrakcje na urodziny dziecka staną się niezapomniane.

Ekipa ta daje możliwość poznania przez dzieci wybranych tyleż widowiskowych co interesujących zagadnień z zakresu fizyki i chemii. Pozwalamy poczuć się naukowcem lub co najmniej jego asystentem. Do realizacji tych zamierzeń potrzebujemy wyłącznie wody i prądu. Pokazy trwają od 20-60 minut. W obrębie większych imprez plenerowych demonstrujemy, na przykład na piknikach, naukowe stoiska tematyczne i tworzymy pamiątkowe eksperymenty.

 

Urodziny z Eksperymentami to pomysł, z którego zechcesz skorzystać.

Facebook
Instagram